Neživotné poistenie Čo všetko patrí do neživotného poistenia? Koľko čo stojí a prečo nepodceňovať oblasť neživotného poistenia.

Zistiť viac

Hypotéka Prevedieme Vás celým procesom hypotéky, vysvetlíme krok za krokom čo Vás pri riešení vlastného bývania čaká.

Zistiť viac

Refinanc a konsolidácia Je refinancovanie zadarmo? Kedy je najlepší čas refinancovať hypotéku a prečo sa ne/oplatí konsolidácia?

Zistiť viac

Príprava na dôchodok Prečo začať myslieť a pripravovať sa na dôchodok už v mladom veku? Aké máte možnosti pri riešení dôchodku?

Zistiť viac

Investície a sporenie Pri správne určenom zámere, vieme správne nastaviť sporenie pre akýkoľvek časový horizont.

Zistiť viac

Životné poistenie Prečo je životné poistenie tak dôležité pre každého z nás? Vysvetlíme Vám dôležitosť a jeho správne nastavenie.

Zistiť viac

Stretnime sa osobne alebo online a pomôžeme vám pripraviť bezplatnú finančnú analýzu.

Chcem sa stretnúť

Chcem sa stretnúť

Získajte viac informácií. Stačí nám len zopár údajov.
Kliknutím na tlačidlo "Odoslať" súhlasím so spracovaním osobných údajov.

SPOLUPRÁCA S NAMI

Pridaj sa k nám

Nulový vstupný kapitál Začni svoje podnikanie bezstarostne s nulovým vstupným kapitálom. Jediné čo musíš investovať je tvoj čas a odhodlanie.

Časová nezávislosť Priestor pre časovú flexibilitu, kde máš možnosť vytvoriť súlad práce a tvôjho osobného života a docieliť tým rovnováhu a spokojnosť.

Si odmenený Komu sa nelení, tomu sa zelení. Koľko času venujete , toľko sa Vám vráti naspäť. Neexistuje žiadna hranicu príjmov.

Napreduj Napreduj vlastným tempom, za podpory pracovného prostredia si sám stanov kedy je správny čas na posun vpred.

Často kladené otázky

 • Prečo sa nebáť investovania?

  Mnoho ľudí sa obáva z investovania svojich peňazí, dôvodov môže byť až niekoľko no najčastejším je práve nevedomosť a málo informácií. Nakoľko si zakládáme na edukácii a učíme finančnej gramotnosti nielen našich klientov, dbáme na to a je našou prioritou poskytnúť klientovi čo najviac informácií a vysvetliť mu všetky úskalia a výhody nielen v sektore investovania.

 • Mám vysokú mesačnú splátku, splácam niekoľko úverov naraz, dá sa s tým niečo robiť?

  V takomto prípade je najdôležitejšie si s klientom sadnúť a pozrieť sa na každý jeden úver, aby sme zistili čo najviac informácií a následne podľa kalkulácie a modelácie vieme klientovi naformulovať konsolidáciu ( spojenie úverov do jedného) alebo refinancovať hypotéku ( zníženie úrokovej sadzby).

 • Ako získam hypotéku?

  S klientmi pracujeme tak ako pri návšteve pacienta u lekára, zisťujeme všetky potrebné informácie k tomu, aby sme vedeli stanoviť diagnózu=vypracovať a s klientom ponuky a následne vybrať tú najlepšiu a zároveň aj najoptimálnejšiu možnosť financovania prostredníctvom hypotéky. Ako napríklad jedným zo základných vstupných parametrov je príjem a čo si chce klient prostredníctvom hypotéky zabezpečiť – kúpa, výstavba etc.

 • Venujte pozornosť poisteniu nehnuteľností a majetku

  Pri riešení svôjho nielen prvého bývania je povinnosť danú nehnuteľnosť správne poistiť a veľa ľudí často berie túto podmienku ako jednorázovú záležitosť, na ktorú nemusia venovať následnú pozornosť. My ľuďom a svojim klientom ukazujeme dôležitosť tohto poistenia nakoľko cena nehnuteľností každým rokom stúpa čo môže mať za následkom veľký rozdiel v poistnej sume a reálnou trhovou hodnotou, týmpádom je nehnuteľnosť podpoistená a v prípade poistných udalostí poisťovňa nemusí vyplatiť čiastku hodnú pokrytia celej škody. S týmto je úzko spojené aj pokrytie domácnosti.

 • Čo všetko sa skrýva pod pojmom neživotné poistenie?

  Neživotné poistenie kryje všetok Váš majetok a to hnuteľný aj nehnuteľný. Vie kryť ale aj úrazy a cestovanie.

Zobraziť všetky

Stretnime sa osobne alebo online a pomôžeme vám pripraviť bezplatnú finančnú analýzu.

Chcem sa stretnúť

Chcem sa stretnúť

Získajte viac informácií. Stačí nám len zopár údajov.
Kliknutím na tlačidlo "Odoslať" súhlasím so spracovaním osobných údajov.